Hande& Ural ile İstanbul'da Düğün Belgeseli ve Cinematography

28.10.2015 İstanbul düğün fotoğrafları,düğün fotoğrafçısı,düğün fotoğrafları,en iyi düğün fotoğrafları 5 Yorum
Hande ile THY 'da çalışan eski bir çiftimiz vasıtasıyla tanıştık, geldiklerinde hep gülümseyen ifadeleri ile bize isteklerini anlattılar , tüm bu süreçte her detayı biz de aynı içtenlikle çalıştık.

Özel çekimi düğün gününden farklı gün yapma konusunda hemfikirdik, o yüzden öncelikle düğün günü düğün klibimiz için kısa görüntüler ve hikaye albümü için tüm düğün sürecini fotoğrafladık. Güleryüzleri ile düğün günü çok keyifli hazırlık fotoğraf ve videolarımız oldu,derken özel çekim için düğün sonrası bir tarih kararlaştırmaya çalışırken Ural pilot Hande ise kabin görevlisi olduğundan bir türlü uçuş günlerinden zaman ayarlayamadık, son olarak düğün gününden 3 ay sonra da olsa da Ağustos sıcağında bir gün için sözleştik. 

Hande'nin doğa ile içiçe bir konsept isteğinden ötürü Atatürk Arboretumu tercih ettik, Çekim başladığında bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile fotoğraflara renk kattılar,  düğünün üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen ikisi de bize çok yardımcı oldular, Göl kenarında ve yeşil alanların neredeyse tamamında farklı konseptte bir çok fotoğraf ve görüntümüz oldu ,  çekim bittiğinde Hande ve Ural'ın yüzünde ilk tanıştığımızdaki aynı sıcak gülümseme ile vedalaştık. 

Tüm bu yorucu süreçlerden sonra Cinematography için hazırlanan montajın son dokunuşlarını Hande'nin kardeşi Ece ile birlikte yaptık, kendisine de ayrıca teşekkür ederiz :)

Çalışmalarını teslim ederken güleryüzlü çiftimize ömürleri boyunca mutlu bir evlilik diledik . Tüm bu süreçteki özenli çalışma sonrası onların içten teşekkürleri bizi ayrıca onurlandırdı. 

Tekrar Mutluluklar diliyoruz güzel çiftimize, 
Sevgiyle Kalın